Fotogalerie

Často slýcháme, že našim klientům přinášíme radost a spokojenost. Nás zase těší dobře odvedená práce a doporučení dalším. Věříme, že obojí naleznete v naší galerii, inspirujete se a rozhodnete se pro spolupráci s Tomaterou. Těšíme se:-)


Náprava nevydařené kuchyně

Našimi zákazníky jsou často vytížení lidé, kteří svůj čas rozdělují mezi rodinu a práci. V takovém případě se potřebují absolutně spolehnout, že dílo, o které žádají, bude zhotoveno rychle a kvalitně a řemeslník bude profesionál s praxí a smyslem pro poctivost. Jak to vypadá, když se do díla pustí amatér bez špetky zkušeností a absolutním opomíjením technologických a pracovních postupů se můžete podívat ve slideshow vlevo a jak precizně pracujeme my uvidíte vpravo. Bohužel už byla "kutilem" spousta prvků včetně desky nenávratně poškozena, ale i tak jsme dosáhli spokojenosti a úsměvu na tváři zákazníků.

Kutil před námi dělal vše sám, bez zednických dovedností, poctivé truhlařiny a bez řádné kvalifikace v elektrotechnice! Výsledkem mohlo být neštěstí, podívejte se sami.. 

Veškeré elektroinstalační práce necháváme vždy zhotovit kvalifikovanému pracovníkovi, úpravu pracovní desek, hranění a jiné práce zase zkušenému truhláři, uvidíte sami..


Miluju a maluju

Tak to "raději vyhořet", slýcháme často ze svého okolí. A to je přesně opak toho, jak malování vnímáme my. Vše si nachystat, očistit omítky, zapravit praskliny, vyrovnat nerovnosti, převrtat a vyměnit háčky, konzole a úchyty a nakonec se pustit do díla. Jeden den zašlé stěny a druhý den vše září. Na malování je právě fantastická ta okamžitá změna. Když pak odcházíme, může si zákazník už jen hodit nohy na pohovku a relaxovat. Vše je uklizeno a na svém místě. Nás to teda baví! 

Před

Po

Sága Dřeva A Kovu

Dva přírodní materiály. V jednom případě desítky až stovky let trpělivého růstu a v tom druhém až hvězdný dar. Je skvělé si uvědomit, že ještě před samotnou těžbou a zpracováním v hutích vzniká železo hvězdnou nukleosyntézou a termonukleární fúzí křemíku v jádrech velkých hvězd na konci jejich vývoje. Při práci s kovem tak držíte v ruce miliardy let starý materiál, který k nám doputoval z nejvzdálenějších koutů vesmíru. A nyní, po redukci jejich oxidů a ve spojení se dřevem, z nich můžeme vytvářet díla, která nám slouží nejen prakticky, ale i k potěše oka. 

Před

Po